muhendis

Yenilikçi teknoloji ile özgün çözümler sunuyoruz

İnsanlığa ve çevreye olumlu etkisi olan, verimliliği yüksek ve işlevsel binalar tasarlamak için çalışıyoruz. Bu anlamda Fit-out, endüstriyel yapılar, karma kullanımlı veya tekil konut projeleri ve ticari fonksiyona sahip yapıların mimarlık , iç mimarlık, mekanik , elektrik, altyapı ve peyzaj projelerinin yapımını üstlenmekteyiz.

Her proje için öncelikle proje sahibinin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve sonrasında talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alıp, bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirerek projelerimize en iyi çözümleri ortak akılla kararlaştırmayı tercih ediyoruz.

Projelerin ilk konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan her aşamasında ofis yöneticileri ve proje liderleri ile birlikte çalışıyoruz.

Hayata geçen başarılı projelerin takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım aşamalarında bu zenginliğe önem vererek çalışıyoruz.

Hizmetler

Alt Yapı

Sektördeki tecrübemizle, sorunsuz projeler için alt yapı planlamasının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve projelerinizde sizi destekliyoruz.

İç Mimari

Projelerinizin amacını, ruhunu iç tasarımına yansıtmak amacıyla minimal, fonksiyonel ve sürdürülebilir alanlar yaratmak için çalışıyoruz.

Peyzaj Tasarımı

Sıradışı, fark yaratan peyzaj tasarım projeleri ve profesyonel uygulamalar ile doğayla uyumlu, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için çalışıyoruz.

Restorasyon

Restorasyon çalışmasının projenin geçmişi ve kültürü ile bağlantılı olarak ele alınması gereken bir çalışma olduğu bilinci ile hizmet vermekteyiz.