slider2

Kalite Politikamız

Yaşar Atlı İnşaat; müşterileriyle ilişkilerinde her zaman güvenilir ve dürüst hizmet anlayışını her şeyin üstünde tutar. Tüm projelerini taahhüt ettiği zamanda ve verilen sözlere uygun olarak yerine getirmek ilk önceliğidir.

Yaşar Atlı İnşaat; sektördeki rekabetçi konumunu, yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı iş yapış şekli ile korumaktadır. İstenilen kalitede hizmet vermesini; geliştirilen yaratıcı çözümler ve ekibin etkinlik düzeyine borçludur.

Yaşar Atlı İnşaat tüm projelerini dünya çapında kabul görmüş kalite standartlarında hayata geçirmektedir ve geçirmeye devam edecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Şirketimiz bünyesinde iş güvenliği ve çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimizdir. Güvenli bir ortamda ve uygun çalışma koşullarında hizmet vermek, kalite ve büyüme hedeflerine ulaşmanın vazgeçilmez bir unsurudur.

Yaşar Atlı İnşaat olarak temek ilkelerimiz;

  • İş güvenliği politikasına uyumlu ve ulusal mevzuat ile yönetmeliklere uygun çalışmak,
  • Tüm projelerde iş güvenliği ve ergonomi hedeflerine uymaktır.

EĞİTİM

İnsan hayatı hakkındaki sorumluluğumuzun bilincinde olarak sektörümüzle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor, eğitimler alıyor ve kurum içinde personelimizi eğitiyoruz.

ÇEVRE

Doğrudan enerji tasarrufu ve karbon ayak izi azaltma uygulamaları ile sonuçlanan birçok çevreci girişimi destekliyor, takip ediyor ve projelerimizde titizlikle uyguluyoruz.

TOPLULUK

Yerel ihtiyaçlara çözümler sağlamak için, sosyal inovasyonu ve teknoloji topluluğu arasında hızlı bir işbirliğini teşvik ediyoruz. Yeniden yapılanmak için düzeni bozmaya kararlıyız.