Misyon

Müşterilerimizle yakın iş birliği içerisinde çalışarak “en üst düzeyde müşteri memnuniyetini” sağlamak.

Vizyon

Geleceğin modern yapılarını inşaa ederken insan hayatına ve dünya sağlığına olan katkısını...

MODERN GELECEĞİ İNŞAA EDİYORUZ.

Edirne’de 1981 yılında otomotiv alım, satımı ile başlayan ticari maceramız aynı zamanda İstanbul bölgesinde mobilya aksesuarı imalatı ve pazarlama faaliyeti ile genişlemeye başlamıştır.

1989 – 2000 yılları arasında Balıkesir, Bursa ve Manisa illerinde ticari otomotiv, iş makinaları, otobüs alım satımı, kamyon karoser imalatı sektörlerinde tesislerle faaliyet göstermiştir. Aynı yıllarda Edirne ve Manisa illerinde restoran işletmeciliği faaliyetlerini yürütmüştür.

2000 yılında bu sektörlerden edindiği tüm ticari tecrübesini inşaat sektörüne aktararak Edirne ilinde şehrin ikonu haline gelen projeler gerçekleştirmiştir.

Modern projeleriyle şehrin konaklama ve iş hayatına katkılar yaparak, bir marka haline gelen Yaşar Atlı İnşaat 2009, 2010, 2011 yıllarında projelerini yürüttüğü şehirlerde gelir vergisi birincisi ve ikincisi olarak ekonomiye katkı sağlayıp, 200-250 kişiye iş imkanı sağlayarak bölgede istihdam yaratmıştır.

Yaşar Atlı İnşaat mahalli projelerle biriktirdiği tecrübesini müşteri portföyünü genişleterek, yenilikçi projelerini ülkeler bazında hayata geçirmek için iş birliği çalışmalarını yürütmektedir.

İnsan hayatının değerini maddi çıkarlarının önüne koyup, dünyaya vermiş olduğumuz zararı minimuma indirmeyi kendine ilke edinmiş olan Yaşar Atlı İnşaat, bu prensibiyle her daim sektörün lider firmaları arasında yer almıştır.

Yaşar Atlı İnşaat Ayrıcalıkları

  • Tamamlanan projelerimizin uzun süreli kullanımlarında meydana gelebilecek olumsuzluklar için müşterilerimize garanti vermekte ve bu alanda destek vermekteyiz. Yaptığımızın yaşaması için işimizin arkasında durmayı vazgeçilmez prensip olarak ilke edindik.
  • Projelerimiz teknolojik yeniliklerle desteklenerek açık bir şekilde tasarlanmış ve hassasiyetle gerçekleştirilmiş konsept yapılardır. Mevcut ve gelecekteki eğilimleri öngörüp sürece dahil ederek sıradışı tasarımlarımızın global ölçekte kabul görmesinin gururunu taşıyoruz.
  • Geleceğin ihtiyaçlarına uygun mimari projeler üretmek için çıktığımız bu yolda, barınmak için değil yaşamak için tasarladığımız projelerimizi, hayat kalitesini ve hayattan alınan zevki arttırmak için üzerinde düşünerek, hissederek, yaşayarak, işimize ruhumuzu katarak geliştirmeye devam ediyoruz.
text that describes this image

Misyon & Vizyon

Müşterilerimizle yakın iş birliği içerisinde çalışarak “en üst düzeyde müşteri memnuniyetini” sağlamak. Yaptığımız her projeyi, etik kurallara…

Devamını Oku

Değerlerimiz

Yaşar Atlı İnşaat; müşterileriyle ilişkilerinde her zaman güvenilir ve dürüst hizmet anlayışını her şeyin üstünde tutar. Tüm projelerini taahhüt ettiği…

Devamını Oku

İnsan Kaynakları

Alanında uzman, takım çalışmasına uyumlu ekibimizin arasında sizleride görmek bizi mutlu eder. Kişisel verilerin korunması kapsamında iş…

Devamını Oku